intercontinental

InterContinental 5*, Bali

InterContinental resort odporúčame najmä rodinám s deťmi. Rezort sa rozprestiera uprostred 14 hektárov krásnych udržiavaných záhrad, na najkrajšej pláži ostrova Bali - Jimbaran. Krásu dopĺňaju tradičné kamenné sochy, bazény, fontány a most, všetky vytesané z lávového kameňa zdobené postavami z miestnych legiend.

dewa

Dewa 4* Phuket

Kvalitý 4* rezort odporúčame všetkým klientom. Rodiny s deťmi zaujmú priestranné appartmány s kompletne zariadenými kuchynkami, pre dvojice sú tu k dispozícii romantické vilky so súkromnými bazénmi, a pre golfistov championship golf course Blue Canyon, vzdialený len 10 minút jazdy autom.

melati

Melati Beach resort & Spa 5*

Romantický Melati rezort ponúka luxusné ubytovanie v nádhernom prostredí a kvalitnými službami. Ďalším pozitívom je poloha rezortu, ktorý sa nachádza na krásne udržiavanej súkromnej pláži s jemným blielym pieskom a krištáľovo čistým morom.

 

Vážení klienti, 

naša agentúra Spoznaj Áziu ponúka svoje destinácie celoročne v akomkoľvek období podľa Vášho želania. Ak budete mať záujem o dovolenku v niektorej destinácii, napíšte nám termín, počet dní a počet osôb a bude Vám vypracovaná cenová ponuka prípadne s rámcovým programom a odporúčanými miestami v danej destinácii.

Všetky objednávky riešime presne na mieru - podľa Vašich potrieb a záujmu.

Preto píšte a volajte! email: spoznajaziu@gmailcom


Kuala Lumpur - fakty

Kuala Lumpur

Kuala Lumpur vzniklo v roku 1857, kedy boli na sutoku riek Gombak a Klang objavene najvacsie naleziska cinu na svete. Prvy obvatelia boli cinsky banici, vyslany sultanom z pobrezneho mesta Klang. Usadili sa na pravom brehu sutoku. Z povodny pocet 87 obyvatelov sa po 10 rokoch zvysil na 700. O rozvoj mesta sa zasluzil Frank Swetenham, zatupujuci anglicku korunu v Federaci Malajskych statov, ktora spajala 5 sultanatov. V roku 1880 si za administrativne centrum vybral KL. Pocas jeho posobenia boli postavene kolonialne budovy ktore sa zachovali dodnes. Zasluzilsa tiez o vybudovanie cinskej stvrti, ktora bola dovtedy postavena z dreva a palmoveho lista a casto bojovala s poziarmi.Ked v roku 1887 lahla cela stvrt popolom, bol to prave Frank Swetenham ktory nariadil stavanie domov len z tehal. Vzniklo tym “Chinatown” ako ho pozname v sucastnosti. Pocas II.svetovej vojny bolo mesto okupovane japoncami. Po navrate anglicanov oslobodzovacie hnutie rastlo a v roku 1957 Malajzia ziskala nezavistlost. Najvacsi narast Kuala Lumpur zaznamenalo za poslednych 20 rokov, ked sa pocet obyvatelov takmer zdvojnasobil. Vybudovane boli moderne mrakodrapy, Petronas Twin Tower – druhe najvysie staby sveta, letisko KLIA, velke mnozstvo nakupnych a zabavnych centier atd.

Informácie

Poďte s nami do Thajska!
Thajsko - Koh Samui

CELOROČNÁ PONUKA


ŠPECIÁLNA PONUKA!
Chaweng Regent 4 * Thajsko

CELOROČNÁ PONUKA


ŠPECIÁLNA PONUKA!
InterContinental 5* Bali

CELOROČNÁ PONUKA


ŠPECIÁLNA PONUKA!
Jimbaran Puri 5* Bali

CELOROČNÁ PONUKA


ŠPECIÁLNA PONUKA!
TwinPalms 5+* na ostrove Phuket
CELOROČNÁ PONUKA


All Inclusive wellness pobyt
Spa Village Tembok 5+* na Bali

 

CELOROČNÁ PONUKA


ŠPECIÁLNA PONUKA!
The Surin 5* na ostrove Phuket
CELOROČNÁ PONUKA


Poznávací a pobytový zájazd
To najlepšie z Bali
CELOROČNÁ PONUKA